Wydarzenia Wydarzenia Wydarzenia Wydarzenia Wydarzenia

Zapraszamy serdecznie na szkolenie on-line "Wprowadzenie do podejścia porównawczego", które będzie prowadzone przez Pawła Cygańskiego, Partnera Cann Advisory, 15 kwietnia godz. 10:00 - 14:00. Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce.

Przyjmuje się, że podejście porównawcze (czasami nazywane metodą mnożnikową) jest najłatwiejszym i najprostszym podejściem w wycenie przedsiębiorstw. Nic bardziej błędnego...

Więcej informacji na temat szkolenia https://www.sbwpwp.org/single-post/szkolenie-wprowadzenie-do-podej%C5%9Bcia-por%C3%B3wnawczego

Zapraszamy doradców prawnych oraz dyrektorów działów prawnych i finansowych na śniadanie biznesowe na temat Wyceny Utraconych Korzyści. Wydarzenie odbędzie się 11 marca 2020 r. godz. 8:30 w Restauracji Casa Pablo (Grzybowska 5a, Warszawa).

19 października 2019, w ramach XXII edycji Studiów Podyplomowych SGH Metody Wyceny Spółki Kapitałowej, Paweł Cygański prowadził zajęcia ze słuchaczami obejmujące zagadnienia:

  • Amerykańskie i polskie standardy wyceny przedsiębiorstw
  • Wycena spółki w świetle Kodeksu Spółek Handlowych

W dniach 14 – 15 grudnia 2019 r. Paweł Cygański będzie miał przyjemność kontynuować prowadzenie zajęć z uczestnikami studiów.

Tematy jego zajęć będą obejmowały:

  • Szacowanie wartości spółki metodą porównywalnych spółek giełdowych
  • Problemy metodologiczne przy szacowaniu wartości rezydualnej w metodzie DCF
  • Szacowanie wartości spółki metodą kapitalizacji przepływów pieniężnych – alternatywa dla DCF
  • Metoda dochodowa wyceny przedsiębiorstw EVA (Economic Value Added)
  • Szacowanie korzyści z tytułu amortyzacji podatkowej (TAB –Tax Amortisation Benefit) w wycenie aktywów

Jeżeli Państwa nie ma wśród słuchaczy XXII edycji, najwyższy czas rozważenia uczestnictwa w następnej edycji studiów...

Zapraszamy doradców prawnych i podatkowych na śniadanie biznesowe na temat wyceny przedsiębiorstw i spółek. Wydarzenie odbędzie się 20 listopada 2019 r. godz. 8:30 w Restauracji Casa Pablo (Grzybowska 5a, Warszawa). Uczestnictwo jest bezpłatne.

Zapraszamy doradców prawnych i podatkowych na śniadanie biznesowe na temat wyceny przedsiębiorstw i spółek. Wydarzenie odbędzie się 15 października 2019 r. godz. 9:00 w Restauracji Casa Pablo (Grzybowska 5a, Warszawa). Uczestnictwo jest bezpłatne.

W dniach 27-29 marca 2019 r. odbyła się w Kołobrzegu XX Międzynarodowa Konferencja Zarządzanie Finansami zorganizowana przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

W ramach Studiów Podyplomowych SGH Metody Wyceny Spółki Kapitałowej (już XXI edycja) Paweł Cygański miał przyjemność prowadzić zajęcia ze słuchaczami w dniach 13 października oraz 15 – 16 grudnia 2018 r.

16 listopada 2018 r. w auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbyło się seminarium zorganizowane przez Stowarzyszenie Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce (SBWPwP) pt. „Wyzwania i bariery w pracy biegłego sądowego z zakresu wyceny przedsiębiorstw”.

W dniu 6 kwietnia 2018 r. Paweł Cygański miał przyjemność przeprowadzić szkolenie dla pracowników Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego „Wycena akcji i udziałów spółek nienotowanych na rynku giełdowym”.


20
lat
Członkowie zespołu posiadają już ponad 20-letnie doświadczenie w projektach doradczych na rzecz naszych klientów

100
wycen
Przeprowadziliśmy ponad 100 wycen biznesów i wartości niematerialnych dla naszych klientów

1.
specjalista
W naszym zespole jest pierwszy w Polsce ekspert Amerykańskiego Stowarzyszenia Biegłych ds. Wycen (American Society of Appraisers)

Oferta Cann AdvisoryWycena spółek i przedsiębiorstw

Jesteśmy specjalistami w przeprowadzaniu wycen spółek, przedsiębiorstw oraz działalności gospodarczych

Wycena wartości niematerialnych i prawnych

Oferujemy profesjonalne wsparcie przy wycenie wartości niematerialnych i prawnych - znaków firmowych i towarowych, technologii oraz praw autorskich

Utrata wartości aktywów

Wspomagamy naszych klientów w przeprowadzaniu testów na utratę wartości aktywów i szacowaniu ich wartości odzyskiwalnej

Doradztwo finansowe w sporach prawnych

Przygotowujemy opinie na temat wartości poniesionych szkód dla potrzeb postępowań arbitrażowych i sądowych

Doradztwo dla sektora energetycznego

Jako ENERGYCANN specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie dla podmiotów z sektora energetycznego

Doradztwo transakcyjne przy przejęciach

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne doradztwo podczas transakcji przejęcia przedsiębiorstwa

Doradztwo transakcyjne przy sprzedaży

Nasze umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam profesjonalnie i efektywnie doradzać w procesie sprzedaży przedsiębiorstw

Due diligence

Przeprowadzamy finansowe due diligence spółek-celów wspierając naszych klientów w wypracowaniu strategii negocjacyjnej

Pozyskiwanie środków finansowych

Proponujemy współpracę przy pozyskiwaniu środków finansowych. Nasze kontakty, umiejętności oraz doświadczenia ułatwią zdobycie funduszy

Kontakt

Cann Advisory sp. z o.o. sp. k.
Plac Jana Henryka Dąbrowskiego 1
00-057 Warszawa

tel. +48 22 616 20 32

info@cann.pl

Aktualności

Seminarium "Wprowadzenie do podejścia porównawczego"

Zapraszamy serdecznie na szkolenie on-line "Wprowadzenie do podejścia porównawczego", które będzie prowadzone przez Pawła Cygańskiego, Partnera Cann Advisory, 15 kwietnia godz. 10:00 - 14:00. Wydarzenie jest...

Kilka słów o wycenie spółki komandytowej...

Wraz ze zmianami podatkowymi wprowadzonymi przez rząd RP od początku roku 2021 atrakcyjność spółki komandytowej zmniejszyła się. W sposób naturalny doprowadza to do większej ilości transakcji dotyczących spółek...

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesyłanych danych osobowych przez Cann Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne ale wymagane do przetworzenia zgłoszenia. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do poprawiania, wglądu oraz żądania zaprzestania przetwarzania przekazywanych danych zgodnie z Polityką prywatności.

* pole obowiązkowe

Wydarzenia


Copyright 2018 Cann Advisory. All rights Reserved. Polityka prywatności

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.

Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.